JEZERO MILADA, ÚSTÍ NAD LABEM |

22.8.2020
Miladatlon Middle

0,5km plavání
20km MTB / Gravel
5km běh

O ZÁVODU

0,5km plavání – 20km MTB / Gravel – 5km běh

Plavání – 0,5km
Starty jsou hromadné. Muži startují jako první a ženy je následují s časovým rozestupem. Startujete z hluboké vody vyrovnaní dle pokynů startéra na motorové lodi. Plavecké silikonové čepičky Miladatlon jsou povinné. Plavete jeden okruh ve tvaru pravoúhlého trojúhelníku. Oranžové bóje obeplavete na levou ruku. Po absolvování plavecké distance vyběhnete krátký zatravněný svah k depu. Na vstupu do depa je změřen čas plavecké distance.

MTB / Gravel bike – 20km (2 okruhy, každý 10km)
Od výstupu z depa je měřen čas MTB/gravel části závodu. Z depa vybíháte vpravo, kolo vedete a naskočíte na něj až za občerstvovací stanicí. Konec území vedení kola je vyznačen žlutými kužely a značkou cyklisty. Absolvujete 2 okruhy značené zelenými šipkami s ikonou cyklisty a číslovkou 20 km. Po absolvování 1. okruhu seskočíte z kola v prostoru startu závodu. Začátek území vedení kola je vyznačen žlutými kužely a značkou zákazu vjezdu cyklistů. Vybíháte do zázemí závodů, pokračujete okolo občerstvovací stanice, za ní opět naskakujete na kolo a vyjíždíte do 2. okruhu distance. Reálná délka distance 21 km. Úhrnné stoupání celé tratě (obou okruhů): 307 m. Maximální stoupání 10,7%. Průměrný sklon 2,6%. Povrch MTB/gravel okruhu je převážně štěrkový. Na jižní straně jezera v délce cca 1,5 km nově vyasfaltovaný. Téměř celý okruh je veden v otevřeném terénu. Počítejte s možností jízdy proti větru či s bočním větrem. Hákování je povoleno. Čas absolvování MTB/gravel distance je změřen na vstupu do depa.

Běh – 5km (2 okruhy)
Od výstupu z depa je měřen čas běžecké distance části závodu. Z depa vybíháte vlevo k občerstvovací stanici a dále na trať běhu. Startovní číslo nesete vpředu! Běžíte 2 okruhy. Značeno zelenými šipkami s ikonou běžce a číslovkou 5 km. Při náběhu do každého okruhu máte možnost využít nabídku občerstvovacích stanic. Trasa okruhu je vedena cca ze 2/3 po šterkových cestách a z 1/3 po novém asfaltovém povrchu. Celá trať je vedena v otevřeném terénu. Po absolvování 2. okruhu vběhnete do cílové brány. Reálná délka distance 5,6 km. Úhrnné stoupání celé tratě (obou okruhů): 67,7 m. Maximální stoupání 10,4%. Průměrný sklon 2,1%.

INTERAKTIVNÍ MAPA

FOTKY

Máte dotaz?

michal@xterra.cz

+420 725 944 979

Dear athletes, our website is right now under construction. We are working hard to update all the pages for 2021 season.

XTERRA CZECH will take place between 18th – 20th June 2021 in Prachatice Czech Republic. Registration is open HERE

Check videos from 2020: HERE (YT), HERE (FB), HERE (FB), HERE (FB), HERE (CT)

Check photos from 2020: HERE (G Photos), HERE (Rajce), HERE (Rajce), HERE (Rajce)