KRUŠNOMAN |

2.8.2020
XTERRA Krušnoman Most Štafety

0,4km plavání
16km MTB
3km běh

O ZÁVODU

0,4km plavání – 16km MTB – 3km běh

Plavání – 0,4km – 1 x okruh
Start proběhne z pláže vod.nádrže Matylda. Plave se jeden okruh.

MTB – 16km (1 okruhy) – modré šipky
Depo bude umístěno natravnaté pláži u rybníka. Poté na Vás čekají 2 okruhy, kdy je připravena občerstvovací stanice po prvním okruhu vareálu Matyldy. Čeká na Vás zábavný okruh, kde ochutnáte jak lesní rovné pěšinky, tak výjezdy po lesních cestách anebo sjezdy, které doporučujeme méně zkušeným seběhnout. Věřte, že moc času seběhem neztratíte. Rozhodně je MTB okruh vhodný pro všechny, a najde si své jak totální amatér, tak i triatlonista se závodními ambicemi.

Běh – 3km (1 okruhy) – červené šipky
Relativně rovný běžecký okruh, kde podkladem je lesní cesta.

Kategorie tříčlenných (plavec-cyklista-běžec) štafet absolvuje závod spolu se SPRINT – HOBBY na stejných tratích. Zásadním místem je ale předávka štafety. Ta probíhá předáním časoměrného čipu mezi závodníky, kdy si jej mázávodník povinnost upevnit na kotník.

První depo
V prvním depu je místo pro předávku štafet vyhrazeno na jeho konci v označeném prostoru RELAY TRANSITION (depo pro štafety). V tomto 5x5m ohraničeném prostoru musí proběhnout předávka štafety. Přitom nesmí závodníci štafet nijak omezit průjezd závodníků individuálního závodu.

Druhé depo
Jde o stejný prostor, který je znovu umístěn na konci depa. Cyklista ale depem, stejně jako závodníci v individuální kategorii s kolem PROBÍHÁ nikoli projíždí. Předání čipu probíhá znovu pouze ve vyhrazeném prostoru.

INTERAKTIVNÍ MAPA

FOTKY

Máte dotaz?

michal@xterra.cz

+420 725 944 979