HUSMUŽ |

30.4.2022
XTERRA HusMuž Original

4km běh
24km MTB
8km běh

O ZÁVODU

4km běh – 24km MTB – 8km běh

První běh – 4km – červené šipky (1 okruh)
Start proběhne ze sportovního areálu v Záblatí. Po startu vede trasa na rozlehlé louky okolo řeky Blanice, po kterých absolvují závodníci zaváděcí kolečko. Poté přebíhají silnici ke korytu Blanice. Následuje výběh k vesničce Zvěřenice zpět na široké štěrkové cesty a okolo nové vodárny zpět do centra závodu a do depa.

MTB – 24km (2 okruhy) – modré šipky
Depo bude umístěno v centru závodu. Po nasednutí na kolo (až po vytlačení kola na asfaltovou cestu) závodníci zamíří na první technický úsek po pěšinkách po žluté= turistické značce do Hlásné Lhoty. Poté po širokých štěrkových cestách až ke Křišťanovickému rybníku. Po pěšinách i dalších štěrkových cestách okolo hradu Hus zpět do Hlásné Lhoty. Lze dlouhá trasa ORIGINAL nesjíždí rovnou do Záblatí, ale zatáčí vpravo do druhého okruhu na náhorní plošině okolo rybníka. Při druhém průjezdu poté závodníci již točí směrem na Zvěřenice a do druhého depa.

Druhý běh – 8km – červené šipky (2 okruhy)
Z depa závodníci vybíhají znovu na louky na stejný okruh. Po prvním kole probíhají centrem závodu a pokračují do kola druhého. Cíl bude umístěn v centru závodu ve sportovním areálu Záblatí.

INTERAKTIVNÍ MAPA

FOTKY

Máte dotaz?

michal@xterra.cz

+420 725 944 979