LIBÍN TRAIL RUN |

6.9.2020
BĚH XTERRA TRAIL RUN 21K

21km běh

O ZÁVODU

21km krosový běh – 2 okruhy 10,5km

XTERRA TRAIL RUN – Běh 21km – Kvalifikace na MS Hawaii (Oahu)

V tomto startu máte možnost si vyběhnout slot na světové mistrovství XTERRA TRAIL RUN, které se koná na havajském ostrově Oahu v listopadu. V každé věkové kategorii bude uvolněn jeden slot pro vítěze.

Základní informací je, že ti, kteří pojedou vlastním autem musí počítat s tím, že parkoviště je umístěno cirka 1,4km (30 min.) od cíle závodu a cesta vede do kopce. Pro seniory, děti a tělesně postižené občany bude připraven transport autem.

Start závodu, prezentace, vyhlášení a vše další bude připraveno v areálu horské chaty Libín, která bohužel není v provozu, ale nabídne skvělé zázemí pro naše závody.

Po startu následuje pro všechny tratě nevšední klesání po širokých cestách, tak, aby bylo pro masový start bezpečné. Desítka povede poté směrem na Rohanovské skály a zpět přes Libínské Sedlo, kde na všechny čeká zpestření v podobě výběhu sjezdovky. Na vrchol Libína závodníky přivede modrá turistická značka. Na dlouhé 21km trati, zde odbočí závodníci do druhého okruhu.

V cíli bude připraveno bohaté občerstvení, posezení u stylové, ale zavřené chaty a nabídka stánku u rozhledny. Samozřejmě nebudou chybět atrakce pro děti.

INTERAKTIVNÍ MAPA

Máte dotaz?

michal@xterra.cz

+420 725 944 979

Dear athletes, our website is right now under construction. We are working hard to update all the pages for 2021 season.

XTERRA CZECH will take place between 18th – 20th June 2021 in Prachatice Czech Republic. Registration is open HERE

Check videos from 2020: HERE (YT), HERE (FB), HERE (FB), HERE (FB), HERE (CT)

Check photos from 2020: HERE (G Photos), HERE (Rajce), HERE (Rajce), HERE (Rajce)