CESTA:

10.– 30.10.2019 (přibližně)
XTERRA MAUI – WORLD CHAMPIONSHIP

Největší a nejkultovnější XTERRA planety na Maui je největším lákadlem pro všechny terénní triatlonisty. Úchvatná Havaj, příroda, pláže, vlny, ale také drsné traily a závod, kde se sejdou jen ti nejlepší!

POPIS

Největší a nejkultovnější XTERRA planety na Maui je největším lákadlem pro všechnyterénní triatlonisty. Úchvatná Havaj, příroda, pláže, vlny, ale také drsné traily a závod, kde se sejdou jen ti nejlepší!

Po loňské úspěšné premiéře letos znovu plánujeme uspořádat českou výpravu na Maui. S využitím našich více než pětadvacetiletých zkušeností z Havaje je cestování s výpravou bezstarostné, navíc se snažíme předat všem účastníkům maximum znalostí, tak, aby byl jejich start v závodě nezapomenutelným zážitkem. Kromě samotného závodu pořádáme během pobytu několik společných výletů za plážemi apamátkami, ale také workshopy, grilování a další společenské události. Ve spolupráci s Fly4Sport navíc dokážeme získat ty nejlepší letenky a na letištích mít prioritní přístup pro velké skupiny, který usnadní cestování s kolem. Zájezdu se mohou účastnit irodinní příslušníci a fanoušci!

Volitelně: Zapůjčení auta, příspěvek na společné auto, zapůjčení kola na Maui, reprezentační dres, sestavení tréninkového plánu, a vše další možné a nemožné!

Poznámka: Datum odletu a příletu se ještě může drobně změnit, dle výhodných tarifů letenek.

Cena zájezdu: 65 – 90 000 Kč (závisí na přesném rozsahu služeb)

Videa:

  V ceně je zahrnuto:

Volitelné, viz. výše

HARMONOGRAM

Harmonogram není dostupný

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

FOTKY

Máte dotaz?

michal@xterra.cz

+420 725 944 979

mp@xterra.cz

+420 602 107 007