CESTA:

18.– 31.10.2019 (lze prodloužit)
XTERRA MAUI – WORLD CHAMPIONSHIP

Největší a nejkultovnější XTERRA planety na Maui je největším lákadlem pro všechny terénní triatlonisty. Úchvatná Havaj, příroda, pláže, vlny, ale také drsné traily a závod, kde se sejdou jen ti nejlepší!

POPIS

Největší a nejkultovnější XTERRA planety na Maui je největším lákadlem pro všechnyterénní triatlonisty. Úchvatná Havaj, příroda, pláže, vlny, ale také drsné traily a závod, kde se sejdou jen ti nejlepší!

Po loňské úspěšné premiéře letos znovu plánujeme uspořádat českou výpravu na Maui. S využitím našich více než pětadvacetiletých zkušeností z Havaje je cestování s výpravou bezstarostné, navíc se snažíme předat všem účastníkům maximum znalostí, tak, aby byl jejich start v závodě nezapomenutelným zážitkem. Kromě samotného závodu pořádáme během pobytu několik společných výletů za plážemi a památkami, ale také workshopy, grilování a další společenské události. Ve spolupráci s Fly4Sport navíc dokážeme získat ty nejlepší letenky a na letištích mít prioritní přístup pro velké skupiny, který usnadní cestování s kolem. Zájezdu se mohou účastnit i rodinní příslušníci a fanoušci!

Volitelně: Zapůjčení auta, příspěvek na společné auto, zapůjčení kola na Maui, reprezentační dres, sestavení tréninkového plánu, a vše další možné a nemožné!

Poznámka: Datum odletu je neměnné, pobyt lze prodloužit.

Cena zájezdu: 65 – 90 000 Kč (závisí na přesném rozsahu služeb)

Videa:

  V ceně je zahrnuto:

Volitelné, viz. výše

HARMONOGRAM

18.10. – odlet z Prahy, Ruzyně

19.10. – přílet na Maui

19.10. – 25.10. – turistika, trénink, přednášky, rauty, grilovačky

26.10. – závod XTERRA WORLD CHAMPIONSHIP

27.10. – 30.10. – surfování, užívání

31.10. – přílet do Prahy

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

FOTKY

Máte dotaz?

michal@xterra.cz

+420 725 944 979