PRACHATICE | 2. 8. – 4. 8. 2019

CESTA NA XTERRA CZECH 2019

Největší akce kalendáře XTERRA v Evropě se v roce 2019 bude konat v Prachaticích. Jen lokálové, místní rodáci, ví kde se ubytovat, jak se do Prachatic levně dostat, kde jíst a kde si půjčit kolo. Nabízíme vám naše znalosti a super letenky přes Fly4Sport. Nechte si poslat nezávaznou nabídku a uvidíte, proč si myslíme, že víme víc…

MÁM ZÁJEM

HURÁ DO PRACHATIC

Jsme místňáci, známe v Prachaticích každý hotel, každou hospůdku, víme kde si půjčit kolo a kde vám vymění prasknutý ráfek. Poradíme cizincům s letenkou, s transportem z letiště a vše poskládáme do balíčku tak, aby vše fungovalo a závodník se mohl soustředit jen na svůj výkon.

Navolte si v kontaktním formuláři oč máte zájem a my vám obratem vypracujeme cenovou nabídku na míru. Napište nám svoje preference a my se pokusíme vybrat takový hotel, který se k vám bude hodit. Za naším systémem není počítač, ale živí lidé, kteří se maximálně pokusí vyjít vašim představám vstříc!

Letenky a další doprava

Ve spolupráci s Fly4Sport vás dostaneme odkudkoli po světě do Prachatic. Zajistíme rádi i transport z letiště do Prachatic nebo zapůjčení auta!

Ubytování

Známe osobně většinu ubytovatelů v okolí. Vybereme na základě vašich požadavků ten nejlepší možný hotel nebo apartmán. V případě zájmu zajistíme i stravování.

Zapůjčení kola

Nechcete cestovat s kolem, chcete si půjčit stroj pro manželku nebo děti nebo dokonce elektrokolo pro rychlejší přesuny? Není problém…

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Máte dotaz?

michal@xterra.cz

+420 725 944 979

mp@xterra.cz

+420 602 107 007

info@xterra.cz

promotion@xterra.cz

jitka@xterra.cz