PRACHATICE | 4. 9. – 6. 9. 2020

CESTA NA XTERRA CZECH 2020

Jedna z největších akcí kalendáře XTERRA v Evropě se v roce 2020 bude konat v Prachaticích. Jen lokálové, místní rodáci, ví kde se ubytovat, jak se do Prachatic levně dostat, kde jíst a kde si půjčit kolo. Nabízíme vám naše znalosti a super letenky přes Fly4Sport. Nechte si poslat nezávaznou nabídku a uvidíte, proč si myslíme, že víme víc…

MÁM ZÁJEM

HURÁ DO PRACHATIC

Jsme místňáci, známe v Prachaticích každý hotel, každou hospůdku, víme kde si půjčit kolo a kde vám vymění prasknutý ráfek. Poradíme cizincům s letenkou, s transportem z letiště a vše poskládáme do balíčku tak, aby vše fungovalo a závodník se mohl soustředit jen na svůj výkon.

Navolte si v kontaktním formuláři oč máte zájem a my vám obratem vypracujeme cenovou nabídku na míru. Napište nám svoje preference a my se pokusíme vybrat takový hotel, který se k vám bude hodit. Za naším systémem není počítač, ale živí lidé, kteří se maximálně pokusí vyjít vašim představám vstříc!

Letenky a další doprava

Ve spolupráci s Fly4Sport vás dostaneme odkudkoli po světě do Prachatic. Zajistíme rádi i transport z letiště do Prachatic nebo zapůjčení auta!

Ubytování

Známe osobně většinu ubytovatelů v okolí. Vybereme na základě vašich požadavků ten nejlepší možný hotel nebo apartmán. V případě zájmu zajistíme i stravování.

Zapůjčení kola

Nechcete cestovat s kolem, chcete si půjčit stroj pro manželku nebo děti nebo dokonce elektrokolo pro rychlejší přesuny? Není problém…

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na emailu michal@xterra.cz!

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Máte dotaz?

michal@xterra.cz

+420 725 944 979

Dear athletes, our website is right now under construction. We are working hard to update all the pages for 2021 season.

XTERRA CZECH will take place between 18th – 20th June 2021 in Prachatice Czech Republic. Registration is open HERE

Check videos from 2020: HERE (YT), HERE (FB), HERE (FB), HERE (FB), HERE (CT)

Check photos from 2020: HERE (G Photos), HERE (Rajce), HERE (Rajce), HERE (Rajce)