XTERRA TRAVEL

XTERRA je komunita, parta kamarádů a víme, že se chcete setkávat nejen při závodech. Všichni trénujeme, cestujeme po soustředěních a závodech, tak proč nevyrazit jako jedna parta?

OBJEVUJTE S XTERRA TRAVEL

V roce 2018 jsme společně s Fly4Sport uspořádali první výpravu českého XTERRA týmu na havajský ostrov Maui. Zjistili jsme, že máte zájem o společné výlety, že vás baví mít vše zařízené a neřešit, kde nastoupit, kdy být na prezentaci a podobně. Proto letos máme připravenou širokou nabídku zážitků, kterou budeme průběžně stále doplňovat.

Kromě zprostředkování super cen a kvalitních lokalit se snažíme jako přidanou hodnotu poskytnout naše znalosti posbírané za desítky let cestování po světě s triatlonem. Důležitou aktivitou je také poskytování služeb pro vaši cestu na Mistrovství Evropy v Prachaticích, kdy vám rádi pomůžeme najít super ubytování nebo půjčovnu kol!

GENERÁLNÍ PARTNER

TRÉNINKY

Nechceme vytvářet vlastní tréninkové skupiny, chceme vám nabídnout kamarády, super trenéry, kteří už fungují a propojit tak podobně „postižené“ lidi.

All articles loaded
No more articles to load

SOUSTŘEDĚNÍ

Nejlepší lektoři, úchvatné domácí i světové lokality, letenkový servis Fly4Sport a naše záruka kvality XTERRA, to jsou soustředění po celý rok!

All articles loaded
No more articles to load

CESTY NA ZÁVODY

Od roku 1993 cestujeme po nej světových závodech, víme kde levně bydlet, jak se na místě připravovat a na koho se obrátit s problémem s kolem. Chcete poznat super XTERRA závody po celém světě a neřešit nic než svůj výkon a dovolenou? Poleťte s námi!

All articles loaded
No more articles to load

HLAVNÍ PARTNEŘI

CESTA NA XTERRA CZECH 2019

Největší akce kalendáře XTERRA v Evropě se v roce 2019 bude konat v Prachaticích.

Jen lokálové, místní rodáci, ví kde se ubytovat, jak se do Prachatic levně dostat, kde jíst a kde si půjčit kolo. Nabízíme vám naše znalosti a super letenky přes Fly4Sport. Nechte si poslat nezávaznou nabídku a uvidíte, proč si myslíme, že víme víc…

Máte dotaz?

michal@xterra.cz

+420 725 944 979