Prachatice, Jižní Čechy | 18. ČERVNA 2021

HERBI´S TRIAL RUN

Terénní triatlon není jediný sport, který si můžete představit pod značkou XTERRA. Již přes deset let, je krosový běh, v angličtině Trail Run nesmazatelně spojen s kultovní havajskou značkou. Hned 3 délky a profily tratí jsme pro vás připravili na neděli 6.9. v okolí Křišťanovického rybníka.

DETAIL TRATĚ
Je nám moc líto, že v souvislosti s Covid 19 a restrikcemi státu jsme nuceni zrušit závody dětí a Herbis trail run, věříme, že se i tyto doprovodné akce znovu vrátí za rok do programu!

HERBI

Vzpomínkové běžecké závody jsou vzpomínkou na Tomáše Herbiho Procházku, který byl součástí našeho týmu a zemřel v říjnu 2018 ve válce v Afghanistánu. Výtěžek ze startovného bude věnován fondu solidarity Armády České republiky.

POPIS TRATÍ

Oba závody mají start na překrásném historickém Velkém náměstí v Prachaticích. Můžete si vybrat ze dvou délek tratí, které vás zavedou na světoznámé stezky tras velké XTERRY.

5Km

Jeden okruh klasické XTERRY vás zavede z historického centra na svahy Dubového vrchu. Můžete se těšit na křivolaké pěšinky, strmé výběhy i rychlé seběhy. Úchvatným zážitkem je finiš na renesančním prachatickém náměstí. Trasa nabídne 155 nastoupaných metrů!

10Km

Dva okruhy závodu na 5km.  Trasa má 310 nastoupaných metrů!

Start obou běhů proběhne najednou.

INTERAKTIVNÍ MAPA

HLAVNÍ PARTNEŘI

PŘIHLÁŠKA

Zaregistruj se včas, limity všech závodů jsou nižší z důvodu propustností tratí.

TRATĚ ZÁVODU

Vyzkoušej si jeden z trialových běhů!

XTERRA TRAIL RUN

5KM

XTERRA TRAIL RUN

10KM

XTERRA TRAIL RUN

21KM

HARMONOGRAM

9:00 – 18:00

Výdej balíčků pro závodníky (Velké náměstí, Prachatice)
1

9:00 – 16:00

Trasa kola a běhu otevřena pro trénink
2
Rozprava je z důvodu pandemie zrušena, všechny informace obdrží účastníci emailem!
3

Máte dotaz?

michal@xterra.cz

+420 725 944 979