ŠTAFETOVÝ ZÁVOD

XTERRA TROJČLENNÉ
ŠTAFETY

  1,5 km plavání
  35 km horské kolo
    10,5 km terénní běh

DETAIL TRATĚ

O ZÁVODU

1,5 km plavání – 35 km horské kolo – 10,5 km terénní běh

Možnost vyzkoušet si XTERRA s přáteli! Sestavte firemní, rodinnou nebo jinou štafetu, sdílejte zážitky v týmu a přitom se projeďte po trati, kde chvilinku před vámi proletěli nejlepší triatlonisté světa!

Plavání

Plavání v nejvýše položeným rybníkem v České republice – Křišťanovickém, je úchvatný zážitek. Místní voda obarvená rašelinou je dle pověsti léčivá, navíc je po celou sezónu stejně čistá. Na závodníky čekají dva okruhy po 750 metrech.

Horské kolo

Bilková trasa Xterry je vyvážený mix hravých singletracků, rychlých štěrkových cest i prudkých sjezdů a výjezdů. Nejprve závodníci kopírují překrásnou řeku Blanici, poté prijedou po stráních mezi malebnými vesničkami a na závěr pokračují do Prachatic po středověké Zlaté stezce. Závěr trasy zpestří průjezd zaplněným renesančním centrem Prachatic. Podél trasy pravidelně fandí stovky diváků a na pomoc jsou připraveny dvě občerstvovací stanice. Předávka štafety proběhne na začátku druhého depa ve vyhrazeném prostoru.

Běh

Běžecká trasa Xterry se skládá ze dvou stejných okruhů. Ty v sobě spojují běh po kočičích hlavách v centrum města i náročný terén na úpatí Dubového vechu. Hravé pěšinky, střídají běhavější pasáže, unikátním zážitkem je potom průběh historickým jádrem města, které je vždy plné fanoušků. Zpestřením bude letos i přeběh historických hradeb města. Cíl závodu je přímo na Velké náměstí.

zobrazit výškové profily

GENERÁLNÍ PARTNER

INTERAKTIVNÍ MAPA

HLAVNÍ PARTNEŘI

PŘIHLÁŠKA

Registrujte se do letošního trojčlenného štafetového závodu a staňte se součástí příběhu vytrvalosti a síly! Závodu se může zúčastnit úplně každý bez jakékoli licence.

FOTKY

Máte dotaz?

michal@xterra.cz

+420 725 944 979

mp@xterra.cz

+420 602 107 007

info@xterra.cz

promotion@xterra.cz

jitka@xterra.cz