EXHIBIČNÍ ZÁVOD PROFESIONÁLŮ NA ATRAKTIVNÍCH OKRUZÍCH

XTERRA SHORT TRACK

  2 x 0,2 km plavání
  4 x 3,3 km horské kolo
    3 x 1,3 km terénní běh

DETAIL TRATĚ

O ZÁVODU

2 x 0,2 km plavání – 4 x 3,3 km horské kolo – 3 x 1,3 km terénní běh

Nový koncept závodů tzv. ShortTrack bude mít v Prachaticích celosvětovou premiéru. Závody jsou určeny 20 nejlepším mužům a 15 ženám ze sobotního závodu Mistrovství Evropy. Tratě závodu budou vedeny v krátkých atraktivních okruzích v okolí Křišťanovického rybníka. Technicky zajímavé tratě budou skvělým hřištěm pro nejlepší světové závodníky. Diváci si zase užijí úplně nový pohled na triatlon, kdy borce uvidí každých 5 minut živě. Navíc závod bude živě přenášen na internet.

Plavání

Dva krátké okruhy po 200m nabídnou divákům podívanou na celý průběh placeké části závodu. Mezi okruhy bude krátký přeběh a skok z mola zpět do vody.

Horské kolo

Krátké technické okruhy budou celé natočeny v okolí Křišťanovického rybníka a blízkého kempu. Na trati budou na závodníky čekat umělé i přírodní překážky, lávky, brody, skoky, strmé výjezdy i technické sjezdy. Po každém okruhu projedou závodníci centrem závodu na pláži u rybníka. Závodník, který bude dojet o kolo, ze závodu vypadává.

Běh

I okruhy pro běžeckou část povedou těžkým terénem podél potoka, který slouží jako výpust Křišťanovickho rybníka. Proto se profesionálové mohou těšit na brody, strmá stoupání, běh mezi kameny a jiné zajímavé překážky. Po každém okruhu budou vždy probíhat centrem závodu, diváci tak budou mít neustále přehled o pořadí na čele závodu.

GENERÁLNÍ PARTNER

INTERAKTIVNÍ MAPA

HLAVNÍ PARTNEŘI

FOTKY

Máte dotaz?

michal@xterra.cz

+420 725 944 979

mp@xterra.cz

+420 602 107 007

info@xterra.cz

promotion@xterra.cz

jitka@xterra.cz