EXHIBIČNÍ ZÁVOD PROFESIONÁLŮ NA ATRAKTIVNÍCH OKRUZÍCH

XTERRA
SHORT TRACK

 

  2 x 0,2 km plavání
  5 x 1,8 km horské kolo
    3 x 1,1 km běh

DETAIL TRATĚ

O ZÁVODU

2 x 0,2 km plavání – 5 x 1,8 km horské kolo – 3 x 1,1 km terénní běh

Po loňské celosvětové premiéře se ShortTrack vrací do Čech! Nedělní závody jsou určeny 25 nejlepším mužům a 20 ženám ze sobotního závodu Světového poháru. Tratě závodu budou vedeny v krátkých atraktivních okruzích v okolí Křišťanovického rybníka. Technicky zajímavé úseky budou skvělým hřištěm pro nejlepší světové závodníky. Diváci si zase užijí úplně nový pohled na triatlon, kdy borce uvidí každých 5 minut živě. Navíc závod bude živě přenášen Českou televizí.

Závod je vyhlášen pro tři kategorie: Legendy XTERRA (Světové i domácí ikony triatlonu), PRO muži (TOP 25 ze soboty), PRO Ženy (TOP 20 ze soboty).

Plavání

Dva krátké okruhy po 200m nabídnou divákům podívanou na celý průběh plavecké části závodu. Mezi okruhy bude krátký přeběh a skok z mola zpět do vody.

Horské kolo

Krátké technické okruhy budou celé natočeny v okolí Křišťanovického rybníka a blízkého kempu. Na trati budou na závodníky čekat umělé i přírodní překážky, lávky, brody, skoky, strmé výjezdy i technické sjezdy. Po každém okruhu projedou závodníci centrem závodu na pláži u rybníka. Závodník, který bude dojet o kolo, ze závodu vypadává.

Běh

I okruhy pro běžeckou část povedou těžkým terénem podél potoka, který slouží jako výpust Křišťanovickho rybníka. Proto se profesionálové mohou těšit na brody, strmá stoupání, běh mezi kameny a jiné zajímavé překážky. Po každém okruhu budou vždy probíhat centrem závodu, diváci tak budou mít neustále přehled o pořadí na čele závodu.

GENERÁLNÍ PARTNER

INTERAKTIVNÍ MAPA

GENERÁLNÍ PARTNER

HLAVNÍ PARTNEŘI

FINANČNÍ ODMĚNY

Muži / Ženy: Total 3 000 USD

Pozice Odměna
1. místo 1500 USD
2. místo 1000 USD
3. místo 500 USD

Odměny budou vyplaceny v plné výši ihned po skončení závodu v hotovosti v Eurech.

Máte dotaz?

michal@xterra.cz

+420 725 944 979

promotion@xterra.cz

jitka@xterra.cz