XTERRA TOUR

 

Terénní triatlon je pokaždé jiný, tak jako příroda na různých místech naší krásné republiky. Objevte nové kouty, města, lesy, rybníky nebo jezera a přitom si užijte den s celou rodinou! Nejde jen o závody, ale také o kamarády, skvělou partu a zážitky na celý život. XTERRA… Live more

HISTORIE

XTERRA CZECH TOUR je jeden nejstarších komerčních triatlonových seriálů v České republice. Když jsem v roce 2004 sérii zakládal, letěl jsem pro inspiraci do USA, kde již podobný seriál běžel. Vyrobili jsem podle vzoru depo, cílovou bránu, vymysleli pravidla a bodování a začali trávit každý volný víkend na cestách po České republice. I po 16ti letech všechno funguje, naopak náš systém se stal standardem. Proto jsme loni starou dobrou XTERRA CZECH TOUR oprášili a vyrážíme do další sezóny s novou energií, partnery a týmem. Chceme vám přinést vysoký standard zážitku na trati i mimo ní. Chceme abyste objevili nové lokace. Ale snažíme se také být součástí triatlonu jako sportu, i proto jsme spojili síly s Českou Triatlonovou Asociací a letošní Czech Tour je také oficiálním českým pohárem! Ať žije XTERRA CZECH TOUR 2020 powered by KŮTA GROUP!

– Michal Piloušek, praotec XTERRA v České republice

GENERÁLNÍ PARTNER

Závody

HUSMUŽ

17. října 2020

PŘIHLÁŠKA

ŠINDEL CUP

30. srpna 2020

PŘIHLÁŠKA

DACHSMAN

27. června 2020

PŘIHLÁŠKA

XTERRA CZECH

3. – 6. září 2020

PŘIHLÁŠKA

KRUŠNOMAN

2. srpna 2020

PŘIHLÁŠKA

MILADATLON

22. srpna 2020

PŘIHLÁŠKA

Stáhněte si
pravidla k závodům.

   pravidla

Stáhněte si soutěžní
směrnice k závodům.

   soutěžní směrnice

HLAVNÍ PARTNEŘI

VIDEA

Máte dotaz?

michal@xterra.cz

+420 725 944 979

Dear athletes, our website is right now under construction. We are working hard to update all the pages for 2021 season.

XTERRA CZECH will take place between 18th – 20th June 2021 in Prachatice Czech Republic. Registration is open HERE

Check videos from 2020: HERE (YT), HERE (FB), HERE (FB), HERE (FB), HERE (CT)

Check photos from 2020: HERE (G Photos), HERE (Rajce), HERE (Rajce), HERE (Rajce)