JEZERO MILADA, ÚSTÍ NAD LABEM | 22.SRPNA 2020

MILADATLON

Velký den plný triatlonu ale i kvadriatlonu Miladatlon bude historickým milníkem! Poprvé se totiž ve světě XTERRA představí Gravel bike odnož. Trasa v okolí jezera Milada je totiž naprosto ideální pro tyto hybridní kola, samozřejmě bude možné celý závod absolvovat i na tradičním horském kole!

To Dáš!

Motto celého Miladatlonu „To Dáš!“ přesně vystihuje atmosféru tohoto celkem nového závodu. Hlavní guru závodu Jura Sýkora je nezmar a svou precizností během pár let vybudoval z Miladatlonu pojem. My jsme moc rádi, že se přidal do XTERRA rodiny, a navíc přinesl s sebou novinku – gravel biky!

Je to poprvé v historii, kdy trasa kola XTERRA triatlonu bude vyhovovat především gravel biků – cyklokroskám – šterkoletům. Tyto kola na pomezí horských a silničních strojů si získávají velkou oblibu a Miladatlon jde s dobou. Samozřejmě závod bude možné absolvovat také na horském kole. Trasy v okolí zatopeného povrchového dolu Milada lákají na rychlé štěrkové cesty, strmé stoupání v 1/3 okruhu a rychlý závěr po asfaltu podél vody. Běh ve třech okruzích bude zábavný jak pro závodníky, tak fanoušky!

Během závodního víkendu je na výběr ze tří délek traitlonů, kvadritlonu, štafet, ale také dětských závodů, vybere si prostě každý! Na našem webu uvádíme pouze starty zařazené do XTERRA CZECH TOUR. Víc informací o všech závodech najdete na webu Miladatlonu.

PŘIHLÁŠKA

Vyzkoušej první XTERRA Gravel – Miladatlon!

TRATĚ ZÁVODU

All articles loaded
No more articles to load
All articles loaded
No more articles to load

Stáhněte si
propozice k závodu

HARMONOGRAM

SOBOTA 22.8.2020

8:00 – 9:00

Akreditace žáků
1

9:15 – 9:50

Rozprava žáci

2

10:00

START – žákyně a žáci

3

10:50 – 12:15

Akreditace dorostu a dospělých

4

11:30 – 12:20

Vyhlášení žáků na stupních vítězů

5

12:30 – 12:55

Rozprava

6

13:00

START – muži (všechny distance)

7

13:02

START – ženy a štafety (všechny distance)

8

 

Vyhlášení dospělých na stupních vítězů po doběhu posledního závodníka do cíle

9

VÝSLEDKY A POŘADÍ

PRAVIDLA

Jasná pravidla jsou zárukou férových závodů. Pravidla Xterra jsou tak jednoduchá, že je pochopí i malé dítě. Není se čeho bát, přesto si je prosím projděte!

FOTKY

Máte dotaz?

michal@xterra.cz

+420 725 944 979