Kunratice u Cvikova, Liberecký kraj | 27.ČERVNA 2020

DACHSMAN

Nádherné kulisy pomezí Lužických hor a Českosaského Švýcarska jsou dějištěm nádherného triatlonu Dachsman, který nabízí skutečně pravé XTERRA tratě!

MEZI PÍSKOVCI

Sudety jsou známé pro své zapadlé kouty, kde se najednou zjeví rozpadlá usedlost nebo sakrální památka po Němcích, kteří museli nuceně své domovy po druhé světové válce opustit. Právě takovou opuštěnou krajinou vede Dachsman. Malá vesnička Kunratice u Cvikova má na svém okraji dva rybníky a právě od nich vyráží tratě do neuvěřitelně krásné okolní přírody.

Je jen málo závodů, které by Vám chválil každý, který se jich zúčastnil. A právě tak jsme se od zkušených závoďáků doslechli o závodě Dachsman. Pověst tratě, která vede jak do strmých kopců, tak po nádherných singtrailech borovicovými lesy a pískovci, nelhala. Okolí Cvikova je opravdu rájem každého triatlonisty!

Ač závod nemá dlouhou historii a bude se konat teprve po čtvrté, tak má výborné pořadatelské zajištění a řadí se na české mapě mezi opravdové XTERRY. Ač se tratě podle kilometráže zdají kratší, tak realita v terénu je jiná. Časy okruhů kola i běhu totiž odpovídají spíše tradičním distancím. Nutno však podotknout, že díky kráse přírody okolo, ale závod uteče jako voda!

PŘIHLÁŠKA

Vyzkoušej novinku v seriálu XTERRA – Dachsmana!

TRATĚ ZÁVODU

All articles loaded
No more articles to load

Stáhněte si
propozice k závodu

HARMONOGRAM

XTERRA DACHSMAN ORIGINAL & Štafety

8:30 – 10:00

Prezentace
1

8:30 – 10:30

Ukládání do depa
2

10:40 – 10:45

Rozprava před závodem
3

10:45 – 10:55

Rozplavání
4

10:55

Řazení na start
5

11:00

START závodu
6

15:00

Vyhlášení vítězů
7

VÝSLEDKY A POŘADÍ

PRAVIDLA

Jasná pravidla jsou zárukou férových závodů. Pravidla Xterra jsou tak jednoduchá, že je pochopí i malé dítě. Není se čeho bát, přesto si je prosím projděte!

FOTKY

Máte dotaz?

michal@xterra.cz

+420 725 944 979